Ліга чемпіонів: «Реал» здобув перемогу над «Шахтарем»

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів мадридський «Реал» здобув перемогу над донецьким «Шахтарем». Зустріч проходила на «Арені Львів».

Гості відкрили рахунок вже на 18 хвилині. Відзначився Роналду. Далі гравці іспанського клубу забивали аж до 70 хвилини і довели рахунок до 4: 0 на свою користь. Роналду оформив дубль, поповнили свою скарбничку забитих м'ячів Модріч і Карвахаль.

Але на 77 хвилині Тейшейра реалізував пенальті і рахунок став вже 4: 1. Потім Дентіньо і Тейшейра довели його до 4: 3.

Відзначимо, в нинішній Лізі чемпіонів «Шахтар» здобув тільки одну перемогу — в четвертому турі в матчі зі шведським «Мальме».

Ліга чемпіонів. Група А. 5-й тур

Шахтар — Реал — 3: 4

Голи: Тейшейра, 77 (з пенальті), 89, Дентіньо, 83 — Роналду, 18, ​​70, Модріч, 50, Карвахаль, 52

Шахтар: П'ятов — Кобін, Ордець, Ракицький, Азеведо (Дентіньо, 64) — Степаненко, Фред — Марлос (Тайсон, 62), Тейшейра, Бернард — Гладкий (Феррейра, 74)

Реал: Касілов — Карвахаль, Варан (Данило, 32), Пепе, Начо — Модріч (Кроос, 62), Каземіро, Ковачич — Бейл (Бензема, 71), Роналду, Іско

Попередження: Степаненко — Карвахаль, Данило

Дата публикации: 25.11.15