На розгляді у ВККСУ перебуває питання притягнений до відповідальності КРИМСЬКА Суддів

апеляційного суду Автономної Республики Крим

Авраміді Тетяни Станіславівні, Адаменко Олені Грігорівні, Балахонова Бориса Лук'яновича, Білоусова Едуарда Феліксовіча, Берещанської Ірини Іванівні, Берзіньш Валентіні Степанівни, Білоусової Вікторії Васілівні, Бондарева Романа Володимировича, Бондарєва Володимира Костянтиновича, Горбань Валентіні Васілівні, Гриценка Юрія Федоровича, Дорошенко Тетяни Іллівні, Дяченко Любов Олександрівні, Євдокімової Віри Васілівні, Єлгазіної Лариси Павлівні, Зінькова Віктора Івановича, Іщенка Василя Івановича, Капустіної Людмили Павлівні, Караваєва Костянтин Миколайович, Кірюхіної Маріні Анатоліївні, Крючкова Ігоря Ігоровіча, Кузнєцової Олені Олександрівні, Кунцова Володимир Олександрович, Курської Антоніні Георгіївні, Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовіча, Кустової Ірини Вікторівні, Ломанової Любов Олександрівні, Любобратцевої Наталії Іванівні, Мельник Тетяни Олександрівні, Моісеєнко Тетяни Іллівні, Новікова Романа Васильовича, Онищенко Тетяни Сергіївні, Опанасюка Олександра Дмитровича, Осоченко Анатолія Миколайовича, Петюшевої Нані Міколаївні, Підлісної Ірини Анатоліївні, Погребняка Сергія Миколайовича, Пономаренко Аллі Вікторівні, Притуленко Олені Володімірівні, Радіонова Ігоря Івановича, Редько Галини Володімірівні, Ріжової Ірини Володімірівні, Романової Любов Владіславівні, Рошки Маріні Володімірівні, Руснак Аллі Піліпівні, Самойлової Олент Васілівні, Сінані Олександра Михайловича, Сиротюка Валерія Георгійовіча, Склярова Віктора Миколайовича, Соболюк Михайла Миколайовича, Сокола Віктора Степановича, Тимошенко Катеріні Грігорівні, Фаріні Нелі Юріївні, Федорової Тетяни Павлівні, Філатової Євгенії Володімірівні, Харченко Ірини Олександрівні, Хмарук Наталі Сергіївні, Чістякової Тетяни Іванівні, Шестакової Ніни Володімірівні, Язєва Сергія Олексійовіча;

Алуштинський міського суду Автономної Республики Крим

Гордєйчік Тетяни Федорівні, Ізотенка Денис Олександрович, Скісова Євгена Михайловича, Шустової Ірини Петрівні;

Армянський міського суду Автономної Республики Крим

Ісроілової Венери Улугбеківні, Ліхачової Лариси Олексіївні;

Бахчисарайська районного суду Автономної Республики Крим

Атаманюка Германа Степановича, Кошелєва Василя Івановича, Морозко Ольги Романівні, Нікіщенко Маріні Ігорівні, Скісова Олександра Євгенійовича, Яніна Ігоря Альбертовича;

Білогірського районного суду Автономної Республики Крим

Борісенка Євгенія Валентиновича, Гребеннікової Наталі Олександрівні, Лущеко Людмили Грігорівні, Соколовського Ігоря Станіславовіча;

Джанкойське міськрайонного суду Автономної Республики Крим

Басової Олені Андріївні, Кузнецової Лариси Міколаївні, Логвінко Олені Анатоліївні, Пікулі Едуард Олександрович, Старової Наталі Анатоліївні, Холкіної Ганни Іванівні, Юрченка Станіслава Вікторовіча;

Євпаторійського міського суду Автономної Республики Крим

Вільхового Ігоря Миколайовича, Володарець Наталії Міхайлівні, Дудник Анастасії Сергіївні, Захарової Ірини Олександрівні, Кротової Людмили Володімірівні, Лантратової Антоніні Іванівні, Нанарова Олексія Олександрович, Ружіцької Тетяни Володімірівні;

Керченська міського суду Автономної Республики Крим

Грігор'євської Інессі Вікторівні, Захарової Катеріні Павлівні, Кисельова Євгена Михайловича, Кіт Маріні Вікторівні, Ковальова Олександр Володимирович, Короткової Любов Міхайлівні, Кузьміної Олені Міколаївні, Левченка Валерія Павловича, Собєщанської Надії Васілівні, Цвєткова Олександра Яковича, Чеснокової Юлії Міколаївні, Шкуліпі Володимира Івановича;

Кіровського районного суду Автономної Республики Крим

Бердієвої Барно Алімівні, Данілової Олені Володімірівні, Михайлова Романа Віталійовіча;

Красногвардійського районного суду Автономної Республики Крим

Мязгова Леонида Олексійовіча, Павлюкової Ольги Володімірівні, Проскурні Сергія Миколайовича, Шевченко Ірини Вікторівні, Шукальського Валентина Володимировича;

Красноперекопське міськрайонного суду Автономної Республики Крим

Халдєєвої Олені Вікторівні, Шевченко Ольги Володімірівні;

Ленінського районного суду Автономної Республики Крим

Козацькому Володимир Володимирович, Красікова Сергія Івановича, Трубнікова Юрія Леонідовіча, Українець Лесі Іванівні;

Ніжньогірського районного суду Автономної Республики Крим

Авакяна Артура Мавсесовіча, Балеми Тетяни Геннадіївні, Бєлякової Вікторії Міколаївні, Брінді Маріні Анатоліївні, Чернецької Валерії Валеріївні;

Первомайського районного суду Автономної Республики Крим

Забари Галини Яківні, Клімової Ганни Міхайлівні, Міхайлової Людмили Олександрівні;

Роздольненський районного суду Автономної Республики Крим

Абеляшева Олександра Віталійовіча, Бедріцької Марії Олександрівні, Пиркало Тетяни Васілівні, Тєдєєвої Олені Анатоліївні;

Сакська міськрайонного суду Автономної Республики Крим

Власенка Антона Павловича, Глухової Євгенії Міхайлівні, Ісламгулової Олені Володімірівні;

Сімферопольського районного суду Автономної Республики Крим

Берберова Длявера Меметович, Биховця Михайло Олександрович, Захарченко Любов Анатоліївні, Кулішова Андрія Сергійовіча, Пакуль Мар'яни Романівні, Паніної Павліни Євгенівни, Сердюка Олександра Сергійовіча, Тімофеєвої Ганни Олександрівні, Томащака Альберта Степановича, Хіневіч Аллі Міколаївні;

Совєтського районного суду Автономної Республики Крим

Бражніка Ігоря Сергійовіча, Дмитрієва Тимофія Михайловича, Петрової Юлії Вікторівні, Тощевої Олені Олександрівні, Шевченка В'ячеслава Володимировича;

Судацького міського суду Автономної Республики Крим

Іоненко Тетяни Іванівні, Лісовської Валентіні Володімірівні, Морозової Людмили Міколаївні, Сича Максима Юрійовіча;

Феодосійського міського суду Автономної Республики Крим

Алінкіної Аліні Вікторівні, Бістрякової Діанні Святославівні, Блейз Ірини Геннадіївні, Бойко Зої Олександрівні, Гаврилюка Ігоря Івановича, Кулінської Наталі Володімірівні, Микитюк Ольги Андріївні, Терентьєва Андрія Миколайовича, Хожаінової Оксани Васілівні, Шаповал Анастасії Володімірівні;

Чорноморського районного суду Автономної Республики Крим

Бондаренка Анатолія Анатолійовіча, Єрохіної Ірини Валеріївні, Стебівко Олені Іванівні;

Ялтинського міського суду Автономної Республики Крим

Берещанський Юрія Віталійовіча, Ганича Миколи Федоровича, Кайра Ігоря Анатолійовіча, Кулєшової Оксани Ігорівні, Романенка Володимира Вікторовіча;

Залізничного районного суду міста Сімферополя Автномної Республики Крим

Гнусарєва Володимира Костянтиновича, Гоцкалюк Володимир Дмитрович, Дегтярьової Вікторії Юріївні, Домнікової Марії Вікторівні, Злотнікова Василя Яковича, Слєзка Тімура Васильовича, Спасьонової Олені Анатоліївні, Уржумової Наталі Валеріївні;

Киевского районного суду міста Сімферополя Автономної Республики Крим

Бєлоусова Михайло Миколайович, Гуріної Ольги Валеріївні, Діденка Денис Олександрович, Долгополова Андрія Миколайовича, Кагітіної Ірини Володімірівні, Можелянського Віктора Анатолійовіча, Полювання Яніні Валеріївні, Тіхопоя Олексія Олександрович;

Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республики Крим

Благодатної Олені Юріївні, Гулевича Юрія Григоровича, Двірник Надії Вікторівні, Деменка Сергія Валерійовіча, Заболотної Наталі Міколаївні, Іванова Сергія Сергійовіча, Кучеренко Наталії Володімірівні, Лебедя Олега Дмитровича, Михайлова Віталія Євгенійовича, Федоренко Евеліні Робертівні;

окружного адміністративного суду Автномної Республики Крим

Авдєєва Максима Петровича, Євдокімової Олені Олександрівні, Кузнякової Світлани Юріївні, Латініна Юрія Анатолійовіча, Шкляр Тетяни Олександрівні, Яковлєва Сергія Валерійовіча;

господарського суду Автономної Республики Крим

Бєлоглазової Ірини Костянтінівні, Білоус Маріні Олександрівні, Гаврилюк Марії Павлівні, Гайворонська Володимира Івановича, Грізодубової Анастасії Міколаївні, Іллічова Микола Миколайович, Іщенко Ірини Анатоліївні, Колосової Ганни Геннадіївні, Куртлушаєва Мурата Ісмаіловіча, Лагутіної Наталі Міхайлівні, Лазарева Сергія Геннадійовіча, Ловягіної Юлії Юріївні, Лукачова Станіслава Олеговича, Осоченко Інесі Костянтінівні, Пєтухової Надії Семенівні, Потопальського Сергія Степановича, Радвановської Юлії Анатоліївні, Соколової Ірини Олександрівні, Тіткова Сергія Яковича, Толпиго Валентіні Іванівні;

апеляційного суду міста Севастополя

Алєєвої Наталі Галівні, Андрейченко Альона Анатоліївні, Володіної Любов Васілівні, Єфімової Валентіні Олександрівні, Зотова Віктора Сергійовіча, Клочка Валерія Петровича, Коваленка Олександра Юрійовіча, Козуб Олені Вікторівні, Колбіної Тетяни Павлівні, Косенка Андрія Миколайовича, Мудрової Євгенії Юріївні, Нікітіна Геннадія Володимировича, Птіціної Валентіні Іванівні, Сундукова Василя Михайловича;

Гагарінського районного суду міста Севастополя

Євдокімової Ірини Арсентіївні;

Ленінського районного суду міста Севастополя

Брікало Тетяни Вікторівні, Василенка Анатолія Миколайовича, Гаркуші Оксани Маївні, Гуло Ганни Володімірівні, Істягіної Надії Міхайлівні, Клімакова Віктора Миколайовича, Кукурекіна Костянтин Васильович, Фисюк Оксани Іванівні;

Нахімовського районного суду міста Севастополя

Дяді Тетяни Володімірівні, Лемешко Аллі Сергіївні, Пекарініної Ірини Анатоліївні, Семенухи Тетяни Борісівні, Колупаєвої Ольги Анатоліївні;

БАЛАКЛАВСЬКИЙ районного суду міста Севастополя

Дібця Олексія Михайловича, Мурадян Рузанна Паргевівні;

господарського суду міста Севастополя

Альошіної Світлани Міхайлівні, Архипенка Олександра Михайловича, Головко Валерії Олегівні, Кравченко Вікторії Єфімівні, Погребняка Олексія Станіславовіча;

Севастопольського апеляційного господарського суду

Гоголя Юрія Михайловича, Голика Віктора Сергійовіча, Гонтаря Віктора Івановича, Градової Ольги Грігорівні, Євдокімова Ігоря В'ячеславовича, Котлярової Олені Леонідівні, Остапової Катеріні Андріївні, Проценко Олександри Іванівні, Рібіної Світлани Анатоліївні, Сікорської Наталі Іванівні, Черткової Ірини Валентинівни;

окружного адміністративного суду міста Севастополя

Александрова Олександра Юрійовіча, Гавур Ольги Володімірівні, Кириленко Олені Олександрівні, Мінько Ольги Валентинівни, Прохорчук Ольги Володімірівні;

Севастопольського апеляційного адміністративного суду

Воробйової Світлани Олександрівні, Горошко Наталії Петрівні, Дудкіної Тетяни Міколаївні, Єланської Олені Едуардівні, Ілюхіної Ганни Павлівні, Кондраков Наталі Йосіфівні, Курапової Зої Іллівні, Лядової Тетяни Романівні, Мунтян Ольги Іванівні, Омельченка В'ячеслава Анатолійовіча, Яковенко Світлани Юріївні.

Наведена у Звернення інформація про Прийняття на собі повноважень Суддів Російської Федерации свідчіть про імовірність Порушення цімі суддю присяги.

З метою інформування Суддів относительно перевіркі даних про наявність підстав для Відкриття дісціплінарної справи комісія предлагает зазначену суддю надаті Відомості относительно свого Місцезнаходження для направлення Копій Звернення або надіслаті на адресою КОМІСІЇ свои Пояснення относительно Порушення, Вчинення которого ставитися шкірному з них за провину, протягом десяти днів з дня размещения цього оголошення.

У разі Ненадання Вказаною суддю зазначену відомостей смороду важатімуться такими, Які відмовіліся надаті свои пояснення по суті Звернення.

Дата публикации: 21.09.15