Олександр Долгополов і Еліна Світоліна вийшли до чвертьфіналу змагань у Цинциннаті

Ілля Марченко покидає «челленджер» в канадському Ванкувері

У матчі третього кола змагань в американському Цинциннаті 20-річна харків'янка Еліна Світоліна за годину розгромила француженку Каролін Гарсію, 39-у ракетку світу, — 6: 0, 6: 3. За вихід у півфінал українка посперечається з сьомою ракеткою турніру Люцією Шафаржовой з Чехії. Нагадаємо, що навесні цього року Світоліна обіграла Шафаржову на змаганнях серії «прем'єр» в Індіан-Уеллсі (США). Еліна другий рік поспіль виходить у чвертьфінал турніру в Цинциннаті.

Чинна чемпіонка цих змагань 33-річна Серена Вільямс за 54 хвилини обіграла італійку Карін Кнапп — 6: 0, 6: 2. Перша ракетка світу здобула 45-ту перемогу в цьому сезоні. Наступною суперницею Вільямс стала сербка Ана Іванович, зламавши опір американки Слоан Стівенс — 2: 6, 6: 4, 6: 4.

Білоруска Вікторія Азаренко через травму стегна не змогла завершити матч третього кола проти Анастасії Павлюченковій.

***

У чоловічій частині турніру Україна в чвертьфіналі буде представляти Олександр Долгополов. У матчі третього раунду киянин за 1 годину 55 хвилин обіграв поляка Єжи Яновича — 6: 3, 3: 6, 6: 4. Наступним суперником нашого тенісиста став чех Томаш Бердих, шостий номер «посіву». Напередодні він здобув легку перемогу над іспанцем Томмі Робредо — 6: 0, 6: 1.

До слова, з восьми чвертьфіналістів наймолодшим є 26-річний Олександр Долгополов, а старшим — 34-річний Роже Федерер. Середній вік учасників чвертьфіналів — 29 з половиною років.

Напередодні Федерер всього за 55 хвилин обіграв 15-у ракетку світу Кевіна Андерсона з ПАР — 6: 1, 6: 1.

29-річний іспанець Рафаель Надаль завершив виступ на турнірі категорії «Мастерс». У третьому колі восьмий номер світового рейтингу поступився своєму 33-річному співвітчизнику Фелісіано Лопесу, що займає у світовому табелі про ранги 23-е місце, — 7: 5, 4: 6, 6: 7. Тепер за вихід у півфінал Лопес битиметься з Федерером.

А 28-річний шотландець Енді Мюррей за три години обіграв болгарина Григора Димитрова, 17-у ракетку світу, — 4: 6, 7: 6, 7: 5. Тепер у чвертьфінальному матчі Мюррею належить помірятися силами з французом Рішаром Гаске, який напередодні був сильнішим хорвата Марина Чиліча — 7: 5, 6: 4.

***

Українець Ілля Марченко не зміг вийти у чвертьфінал «челленджера» з призовим фондом 100 тисяч доларів в канадському у Ванкувері. У матчі другого раунду уродженець Дніпродзержинська поступився узбеку Фаррухом дустовое — 6: 4, 4: 6, 2: 6.

Дата публикации: 21.08.15