Відкрито Дисциплінарні справи Стосовно 18 Суддів

За результатами перевіркі комісія прийнять решение Відкрити Дисциплінарні справи Стосовно:

Суддів Черняхівського районного суду Житомирської області Бруховського Євгена Борисовича, Слободенюк Наталії Євгенівни та судді апеляційного суду Житомирської області Якухна Олександра Михайловича;

судді Дніпровського районного суду міста Києва Федосєєва Сергія Володимировича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Ковтуненко Віталія Володимировича;

судді Шіряївського районного суду Одеської області Ніколайчука Валентин Олександрович;

судді Малиновського районного суду міста Одеси Роїка Дмитра Ярославовича;

судді Голосіївського районного суду міста Києва Новака Андрія Васильовича;

судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська Шавула Вікторії Станіславівні;

судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Бібіка Микола Миколайович;

Суддів Корольовського районного суду міста Житомира Покатілова Олексія Борисовича, Янчук Ніни Петрівні;

судді Галицького районного суду міста Львова Городецької Людмили Міколаївні;

судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Деметрадзе Томаза Ревазовича;

судді Софіївського районного суду Дніпропетровської області Шумської Олесі Володімірівні;

судді Суворовського районного суду міста Одеси Шкорупеєва Дмитра Анатолійовіча;

судді Макарівського районного суду Київської області Оберемко Владислава Олександрович;

судді Дзержинського районного суду міста Харкова Задорожного Миколи Івановича.

За 391 Звернення Вища кваліфікаційна комісія Суддів України решила відмовіті у відкрітті дісціплінарної справи.

Зокрема, комісія відмовіла у відкрітті дісціплінарної справи Стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва Ясельського Анатолія Михайловича. Стосовно Наборозняка Миколи Івановича дісціплінарну дело Припін.

Такоже комісія відмовіла у відкрітті дісціплінарної справи Стосовно Суддів апеляційного суду Сумської області Семеній Лідії Іванівні, Бойка Віталія Борисовича. Стосовно Білецького Олександра Михайловича дісціплінарну дело Припін.

Відмовлено у відкрітті дісціплінарної справи Стосовно Суддів апеляційного суду Житомирської області Заполовського Володимира Йосиповича, Шевчук Аллі Міколаївні. Стосовно Забродський Михайла Івановича дісціплінарну дело Припін.

Комісія Припін дісціплінарну дело Стосовно:

Рігіної Любові Міхайлівні (обіймала посаду судді Залізничного районного суду міста Львова);

Гаркавенко Сергія Івановича (обіймав посаду судді Торезького міського суду Донецької області);

Антонова Володимир Миколайович (обіймав посаду судді апеляційного суду Полтавської області);

Наборозняка Миколи Івановича (обіймав посаду судді Святошинського районного суду міста Києва);

Дубовика Станіслава Миколайовича, Полтавець Лариси Дмітрівні (обіймалі посаду судді Кремінського районного суду Луганської області);

Помогайба Володимира Олексійовіча (обіймав посаду судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області);

Цюмрака Миколи Даниловича (обіймав посаду судді Жідачівського районного суду Львівської області);

Бєлан Наталі Олександрівні (обіймала посаду судді Апеляційного суду міста Києва);

Павлової Зіновії Максімівні (обіймала посаду судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області);

Яковлевої Марії Степанівни (обіймала посаду судді Кам'янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області);

Трінькі Ольги Володімірівні (за Дії, вчінені на посаді судді Петровського районного суду міста Донецька. Обіймала посаду судді Павлоградська міськрайонного суду Дніпропетровської області);

Кантура Анатолія Михайловича (обіймав посаду судді Прилуцьке міськрайонного суду Чернігівської області);

Франько Миколи Яковича (обіймав посаду судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області);

Гончар Марії Міхайлівні (обіймала посаду судді господарського суду Волинської області).

Відкладено РОЗГЛЯД питання Стосовно:

Годік Лесі Сергіївні, Гончарука Василь Миколайович — Суддів уманський міськрайонного суду Черкаської області, Торопенко Микола Васильович — судді апеляційного суду Черкаської області;

Калініченко Лариси Степанівни — судді Голосіївського районного суду міста Києва;

Багрової Анжелікі Геннадіївні — судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Рігіної Любові Міхайлівні — судді Залізничного районного суду міста Львова;

Мудрого Сергія Миколайовича — судді господарського суду міста Києва, Смірнової Лариси Георгіївні, Гончарова Сергія Августовича, Іоннікової Ірини Анатоліївні — Суддів Киевского апеляційного господарського суду;

Охотніцької Наталії Володімірівні — судді господарського суду Тернопільської області, Бондаренко Ганни Павлівні — судді господарського суду міста Києва, Андрієнка Володимир Васильович, Буравльова Сергія Івановича, Шапрана Віктора Валентиновича — Суддів Киевского апеляційного господарського суду;

Волкової Світлани Яківні — судді Печерського районного суду міста Києва;

Редька Олександр Васильович — судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;

Вовка Сергія Володимировича — судді Печерського районного суду міста Києва;

Татенко Валерія Миколайовича, Зубченко Інни Володімірівні, Марченко Оксани Анатоліївні — Суддів Донецького апеляційного господарського суду;

Удалової Олені Геннадіївні — судді господарського суду міста Києва, Смірнової Лариси Георгіївні, Гончарова Сергія Августовича, Іоннікової Ірини Анатоліївні — Суддів Киевского апеляційного господарського суду;

Паламаря Петра Івановича — судді господарського суду міста Києва, Суліма Владислава Володимировича, Рєпіної Лідії Олександрівні, Тарасенко Кароліні Віталіївні — Суддів Киевского апеляційного господарського суду;

Стасюка Сергія Васильовича — судді господарського суду міста Києва, Суліма Владислава Володимировича, Рєпіної Лідії Олександрівні, Тарасенко Кароліні Віталіївні — Суддів Киевского апеляційного господарського суду;

Петріщевої Ірини Валентинівни — судді Деснянського районного суду міста Києва;

Вовка Сергія Володимировича — судді Печерського районного суду міста Києва, Заришняк Галини Міколаївні, Андрієнко Антоніні Міколаївні, Мараєвої Наталії Євгенівни, Оніщука Максима Івановича, Українець Людмили Дмітрівні, Шебуєвої Вікторії Андріївні — Суддів Апеляційного суду міста Києва;

Волкової Світлани Яківні — судді Печерського районного суду міста Києва, Ратнікової Валентіні Міколаївні, Борисової Олені Васілівні, Гаращенко Дмитра Руслановича — Суддів Апеляційного суду міста Києва;

Фролової Ірини Вікторівні — судді Шевченківського районного суду міста Києва;

Прігунової Аллі Борісівні, Гулевець Ольги Віталіївні, Спічака Олексія Миколайовича — Суддів господарського суду міста Києва;

Красовського Олександра Олексійовіча — судді Рівненського районного суду Рівненської області;

Піхур Олені Віталіївні — судді Шевченківського районного суду міста Києва.

Дата публикации: 25.10.15